Jste zde:

NABÍDKA DOMŮ

Rodinný dům
Vlašim

Dům se nachází v klidném místě. Přízemí domu je propojeno, obývací pokoj, jídelna, kuchyň, vstupní hala, WC. Patro 4 ložnice, šatna, koupelna, WC. Dům se nabízí se zařízením. U domu je upravená zahrada, garáž a garážové stání pro 2 auta. Kanalizace, voda obecní, topení na pevná paliva s automatickým ovládáním, el. Kotel.

detail
6 900 000

Zemědělská usedlost
Žínany

Zemědělská usedlost se nachází v malé obci. Obytná část 3+1, koupelna, WC, chodba. Hospodářské budovy, chlév, stodola, kolna, špejchar. Vlastní kopaná studna a čistička.

detail
3 500 000

Rodinný dům
Poříčí nad Sázavou

Dům se nachází osadě Vrabčí brod u Poříčí nad Sázavou. V příemí 2+1, sprcha, WC. V podkroví 3 pokoje, WC. K domu patří garáž, venkovní terasa a vyhřívaný krytý bazén. Topení el. podlahové. Vlastní studna, septik. Vhodný k okamžitému nastěhování.

detail
4 980 000

Sklad pronájem
Bystřice

Sklad se nachází v centru Bystřice, el. proud zaveden. Areal je střežen. Možno okamžitého využití.

detail
4 200/měsíc

Rodinný dům
Benešov

Dům je v klidné části města, v přízemí 3+kk, patro 3+1, garáž. Topení plynové+na pevná paliva. Dům je v dobrém stavu k okamžitému nastěhování.

detail
6 500 000

Dům
Benešov

Dům se nachází v centru Benešova, všechny sítě zavedeny. Dům je přízemní se zahradou a dlouhodobě funkční restaurací.

detail
4 100 000

Chata
Libohošť

Zděná chata je v krásném místě u rybníčku. Přízemí obývací pokoj, kuchyně. V patře dvě místnosti, v podkroví dvě ložnice. El. proud zaveden, vlastní studna, zahradní domek na nářadí, parkování na pozemku.

detail
1 330 000

Chata
Poměnice

Chata je v zahrádkářské osadě Poměníce. Chata má vlastní pozemek, oplocen s příjezdovou cestou. El. proud zaveden, úžitková voda zavedena na pozemek. Chata je podsklepná.

detail
550 000

Dům 3+1
Václavice

Vnitří část domu po částečné rekonstrukci. Přízemí 3+1, koupelna, WC. V podkroví možno vybudovat místnost. Kanalizace, voda obecní, topení ústřední a krbová kamna. Dům je celý podsklepen.

detail
2 790 000

Dům
Chocerady

Domek je 20 let po kolaudaci, částečně podsklepen. Přízemí 2+kk, kuchyně, obývací pokoj, ložnice, šatna, koupelna, WC. Pokroví 2x ložnice. Topepní el. přímotopy, krb. Před domem je terasa s krbem, v zahradě pergola. Voda obecní, septik. Dobrá dostupnost do Prahy. Vhodný k rekreaci k trvalému bydlení.

detail
2 800 000

WEBDESIGN
revol-team.cz

REALITY HENDRYCH
info@realityhendrych.cz, (+420) 603 340 056