Jste zde:

NABÍDKA DOMŮ

Rodinný dům
Čakovice

Prodej nového domu, dům je částečně podsklepen, přízemí vstupní hala propojena s kuchyní a obývacím pokojem, koupelna, WC, ložnice. Podkroví tři pokoje+příslušenství (nedokončeno). Topení ústřední na pevná paliva a el. kotel, vlastní vrtaná studna a septik. Nejsou dokončeny venkovní úpravy. Dobrá dostupnost do Prahy a Benešova. Krásná lokalita, městská doprava Praha-Týnec n. Sázavou

detail
8 500 000

Chata
Čtyřkoly

Chata stojí na vlastním pozemku, zavedena el. proud, vlastní studna. Chata je dřevěná na betonové podezdívce. Příjezdová cesta až k chatě.

detail
1 100 000

Dům
Olbramovice

Dům je po rekonstrukci, nová střecha, fasáda, vnitřní a venkovní úpravy. Dům je 1+1, vstupní hala, koupelna, WC. Dům je napojen na obecní kanalizaci, vlastní studna, topení ústřední. K domu patří dílna a malá stodola. Vhodné k trvalému bydlení i k rekreaci. Dobré spojení Benešov, Praha, Tábor.

detail
2 700 000

Bytový dům
Benešov

Prodej domu se třemi bytovými jednotkami 2+1,2+kk,1+kk a malou zahrádkou. Dům je po rekonstrukci, nová střecha, zateplena, fasáda, okna, dveře. Dům je na prodej četně vybavení bytů, okamžitě k bydlení, nebo možno pronajmout. Cena je bez provize RK

detail
8 000 000

Dům
Bystřice

Dům 4+1 se nachází 2min. od centra, garáž, částečně podsklepen, voda obecní i vlastní studna, kanalizace. Dobré spojení Benešova, Praha. Možnost půdní vestavby.

detail
3 200 000

Obchod
Maršovice

Nemovisto se nachází v centru Maršovic, voda obední, kanalizae, topení ústřední - vlastní kotel, částečně podsklepeno. Možno využít jako obchod, skladovací prostory nebo bydlení. Nemovitost je velice prostorná, v dobrém stavu.

detail
2 950 000

Rodinný dům
Benešov

Dům se nachází ve vilové čtvrti 7 min od centra. Dům je celý po rekonstrukci. Přízemí 2+1, chodba. Patro 4 pokoje, koupelna. Další místnoti posilovna, sprcha. Voda obecní, kanalizace, plyn zaveden na pozemek. Topení tepelné čerpadlo. Dům je v perfektním stavu. Vhodný k okamžitému bydlení.

detail
10 000 000

Dům
Nová Ves

Dům se nachází uprostřed obce, bývalý hostinec. Prodává se ideální polovina domu. Polovina domu je podsklepená. V přízemí lokál a jedna místnost, sál a 2 místnosti.

detail
400 000

Dům
Miličín

Dům se nachází v centru Miličína, je připraven na rekonstrukci na bytový dům, projekt připraven a stavební povolení. V domě pět bytových jednotek 2x 3+kk, 3x 2+kk. V obci je všechna občanská vybavenost a dobré spojení.

detail
2 980 000

Nebytové prostory
Benešov

Pronajímaná plocha je v přízemí, vchod z ulice i do dvora, 4 parkovací místa ve dvoře. Možno využít jako obchod i jako sklad. Kancelář + sociální zařízení. Možno hned užívat

detail
20 000/měsíc

WEBDESIGN
revol-team.cz

REALITY HENDRYCH
info@realityhendrych.cz, (+420) 603 340 056