Jste zde:

NABÍDKA DOMŮ

Dům (zem. usedlost)
Bořeňovice

Dům se nachází v malé obci blízko Benešova. Vnitřní část domu prošla rekonstrukcí, nejsou udělány dokončovací práce. V přízemí domu 2+kk, koupelna, WC, veranda, chodba. Topení ústřední připraveno, ale nedokončeno. Vedlejší stavby, stodola, kolna, chlév.

detail
2 500 000

Obchod
Maršovice

Nemovisto se nachází v centru Maršovic, voda obední, kanalizae, topení ústřední - vlastní kotel, částečně podsklepeno. Možno využít jako obchod, skladovací prostory nebo bydlení. Nemovitost je velice prostorná, v dobrém stavu.

detail
2 950 000

Dům
Vlašim

Dům se nachází blízko centra v klidné části Vlašimi. Dům je přízemní 1+1, koupelna, WC, chodba, garáž. Vnitřní část prošla částečnou rekonstrukcí. Voda, kanalizace napojen na dům, topení ústřední el. kotel. Vhodný k nastěhování.

detail
1 200 000

Rodinný dům
Benešov

Dům se nachází ve vilové čtvrti 7 min od centra. Dům je celý po rekonstrukci. Přízemí 2+1, chodba. Patro 4 pokoje, koupelna. Další místnoti posilovna, sprcha. Voda obecní, kanalizace, plyn zaveden na pozemek. Topení tepelné čerpadlo. Dům je v perfektním stavu. Vhodný k okamžitému bydlení.

detail
10 000 000

Dům
Nová Ves

Dům se nachází uprostřed obce, bývalý hostinec. Prodává se ideální polovina domu. Polovina domu je podsklepená. V přízemí lokál a jedna místnost, sál a 2 místnosti.

detail
400 000

Dům
Miličín

Dům se nachází v centru Miličína, je připraven na rekonstrukci na bytový dům, projekt připraven a stavební povolení. V domě pět bytových jednotek 2x 3+kk, 3x 2+kk. V obci je všechna občanská vybavenost a dobré spojení.

detail
3 600 000

Nebytové prostory
Benešov

Pronajímaná plocha je v přízemí, vchod z ulice i do dvora, 4 parkovací místa ve dvoře. Možno využít jako obchod i jako sklad. Kancelář + sociální zařízení. Možno hned užívat

detail
20 000/měsíc

Rodinný dům
Benešov

Dům je v klidné části města, v přízemí 3+kk, patro 3+1, garáž. Topení plynové+na pevná paliva. Dům je v dobrém stavu k okamžitému nastěhování.

detail
7 500 000

WEBDESIGN
revol-team.cz

REALITY HENDRYCH
info@realityhendrych.cz, (+420) 603 340 056